Problem z noclegiem? Chcesz przyjechać na Young Arts Festival 2019 ale nie wiesz gdzie się zatrzymać? Bez nerwów, mamy dla Ciebie kilka opcji! Więc uwaga, oto one:

 • Hotel Nafta – to czterogwiazdkowy hotel w samym centrum Krosna, 15 minut spacerkiem od Rynku (a Krosno jest urokliwe, więc warto się przejść). Znajdują się tam pokoje jedno i dwuosobowe. Dużym plusem tego miejsca jest to, że łatwo tam dojechać i ma bardzo dogodny dojazd do obwodnicy miasta. Dla zainteresowanych w swojej ofercie Hotel Nafta ma także zabiegi SPA!
  Adres Hotelu Nafta: ul. Lwowska 21
  ———-
 •  Pałac Polanka – jest to luksusowy hotel w Krośnie w pałacyku o długiej i bardzo ciekawej historii. Znajdują się tam pokoje jedno i dwuosobowe. Położenie hotelu pozwala na relaks i odpoczynek zdala od zgiełku miasta. Znajduje się tam również strefa SPA i sauny.
  Adres Pałacu Polanka: ul. Popiełuszki 103 (wjazd od ul. Podkarpackiej)
  ———–
 • Pensjonat Buda – niech nazwa Was nie zniechęci! Jest to niezwykle urocze i klimatyczne miejsce dokładnie 15 minut spacerkiem od krośnieńskiego rynku! Znajdują się tam pokoje jedno,dwuosobowe  oraz apartament. Znajduje się tam również restauracja.
  Adres Pensjonat Buda: ul. Jagiellońska 4